právní asistent - junior

Zakladní údaje

zaměstnání právní asistent - junior
pro společnost PHOTON ENERGY GROUP
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce PHOTON ENERGY GROUP

Photon Energy NV je globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny se sídlem
v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii. Tým společnosti Photon Energy má prokazatelné zkušenosti
s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií,
EPC a O&M. Společnost Photon Energy také spravuje své vlastní portfolio 44,8 MWp elektráren ve čtyřech
zemích na dvou kontinentech, celkově se stará o více než 250 MWp elektráren na celém světě.

Do našeho týmu v Praze hledáme nového kolegu kolegyni na pozici:

Firemní právník - Junior

Náplň práce
- Připomínkování smluv a dalších právních textů
- Vypracovávání smluv
- Dohlížení na právní aspekty týkající se českých i zahraničních společností
- Příprava podkladů pro akcionáře, představenstvo a regulační úřady
- Poskytování právního poradenství kolegům

Požadujeme
- Ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo v magisterském studijním programu
- Znalost českého obchodního, občanského a pracovního práva (znalost mezinárodního práva bude
výhodou)
- Schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Proaktivnost, pečlivost, vstřícnost, chuť stále se vzdělávat a prohlubovat znalosti v právní oblasti
- Znalost ČJ na úrovni rodilého mluvčího a AJ pokročilá znalost (denní práce s právní dokumentací v AJ)

Nabízíme
- Zajímavou práci v mezinárodním prostředí, příjemném a přátelském kolektivu
- Ohodnocení dle zkušeností a schopností
- 5 týdnů dovolené
- Notebook a mobilní telefon
Jazykové kurzy a další benefity
- Multisport kartu s příspěvkem od zaměstnavatele

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na careers@photonenergy.com

Místo výkonu práce: Karolinská 661 4, Praha 8- Karlín
Typ prac. poměru: Práce na plný úvazek, pracovní smlouva
Požadované vzdělání: VŠ, pozice vhodná i pro absolventa s praxí
Jazyky: ČJ plynulá, AJ pokročilá
Nástup: Ihned, dle domluvy
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Karolinská 661 4, Praha 8- Karlín
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Ihned, dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Dagmar Masopustova
e-mail careers@photonenergy.com
telefon