zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (630) Počet poptávajících (22)



Uchazeči přehled

za posledních 7 dní

za poslední 2 měsíce

Jmeno Příjmení Kvalifikace Kraj
Administrativní pracovnice HPP --- Praha (Sun Oct 22 21:58:57 UTC 2017)
Asistentka, administrativní pracovnice --- Praha (Sat Oct 21 06:44:56 UTC 2017)
Výpomoc v AK, lokalita Olomouc Právník s praxí Olomouc (Thu Oct 19 06:51:39 UTC 2017)
David Myslivec Student Brno (Wed Oct 18 13:37:31 UTC 2017)
Nela Řezbová Absolvent Ostrava (Wed Oct 18 10:46:16 UTC 2017)
Lucie Pavlíková Student Brno (Tue Oct 17 11:28:14 UTC 2017)
Jindřich Brož Student Brno (Tue Oct 17 11:03:58 UTC 2017)
Zdeňka Beranová advokát Praha (Tue Oct 10 07:59:38 UTC 2017)
Asistentka, administrativní pracovnice --- Praha (Sat Oct 07 18:09:49 UTC 2017)
Advokátka Právník s praxí Praha (Wed Oct 04 13:36:55 UTC 2017)
Jaroslav Jonáš Student Brno (Wed Oct 04 11:06:04 UTC 2017)
Adam Novák Absolvent Praha (Wed Oct 04 07:58:19 UTC 2017)
Asistentka, administrativní pracovnice --- Praha (Tue Oct 03 11:24:23 UTC 2017)
Hejčová Zuzana Asistentka Zlín (Mon Oct 02 06:49:33 UTC 2017)
Asistentka, administrativní pracovnice --- Praha (Sun Oct 01 08:19:11 UTC 2017)
JUDr. Lumír Mičánek Právník s praxí Praha (Fri Sep 29 18:35:48 UTC 2017)
Kamila Kaplanová Absolvent Jihlava (Fri Sep 29 11:30:14 UTC 2017)
Asistentka, administrativní pracovnice --- Praha (Wed Sep 27 15:48:16 UTC 2017)
Magdalena Brabcová Student Jihlava (Mon Sep 25 13:56:24 UTC 2017)
Asistentka, administrativní pracovnice --- Praha (Tue Sep 19 14:55:31 UTC 2017)
Ondřej Zelenka Student Plzeň (Tue Sep 19 11:54:22 UTC 2017)
Michaela Mašíčková Dokončené studium s maturitou Ostrava (Mon Sep 11 14:05:13 UTC 2017)