Vedoucí právního oddělení - Stavební správa západ

zaměstnání Vedoucí právního oddělení - Stavební správa západ
pro společnost Správa železnic, státní organizace
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Stavební správa západ Správy železnic, státní organizace (SŽDC), hledá uchazeče (uchazečky) o zaměstnání

Pracovní náplň
- poskytování právní podpory v oblasti zadávání veřejných zakázek
- příprava smluvní dokumentace investičních akcí
- analýza a zpracování odborných právních stanovisek a rozborů
- zastupování organizace před soudy a správními orgány
- tvorba vnitřních právních předpisů
Požadavky Požadované vzdělání
- VŠ v magisterském studijním programu, obor právo

Požadovaná praxe
- zkušenost s tvorbou zadávacích dokumentací veřejných zakázek, obchodních smluv a jejich revizí
- zkušenost s kontrolou zadávacích řízení
- právník s praxí

Kvalifikační předpoklady
- obecná znalost legislativy České republiky
- znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, navazujících právních předpisů a rozhodovací praxe
- analytické myšlení
- dobré komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (MS Office, ASPI)

Požadovaný profil
- flexibilita, samostatnost
- smysl pro práci v týmu
- dobré manažerské dovednosti
- odolnost vůči stresu
- ochota a schopnost si udržovat a zvyšovat kvalifikaci

Nabízíme
- perspektivní zaměstnání
- motivační ohodnocení
- 6 týdnů dovolené
- pružnou pracovní dobu 37,5 hod týden
- jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
- příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
- stravenky
- volnočasovou kartu MultiSport
- po roce příspěvek na penzijní spoření aj.
přibližná mzda odpovídající mzdové ohodnocení
Kraj Praha
Místo výkonu práce Sokolovská 1955 278, Praha 9
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned, případně dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Štěpán Hošna
e-mail kariera@szdc.cz
telefon