PRÁVNÍK PRÁVNIČKA V Odd. DOMINANCE A VERTIKÁLNÍCH DOHOD

zaměstnání PRÁVNÍK PRÁVNIČKA V Odd. DOMINANCE A VERTIKÁLNÍCH DOHOD
pro společnost Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Hlavní pracovní náplň:

- příprava návrhů rozhodnutí ve věcech zákazu dohod narušujících soutěž a zneužití dominantního postavení,
- příprava návrhů předkládacích zpráv k rozhodnutím, do nichž byl podán rozklad,
- spolupráce na provádění sektorových šetření vedených Úřadem,
- monitorování a analýza konkurenčního prostředí na relevantních trzích a v oblastech národního hospodářství, rozhodovací činnosti Evropské unie a evropských soudů ve věcech ochrany hospodářské soutěže a rozhodovací činnosti Úřadu a správní soudů ve všech věcech ochrany hospodářské soutěže.

Nabízíme:

- platový tarif pro 13. platovou třídu a dle uznatelné započitatelné praxe (tj. plat od 27 980 Kč výše viz nařízení vlády 304 2014 Sb., příloha č. 2, osobní příplatek, odměny,
- stravenky v hodnotě 110 Kč, příspěvek na dovolenou nebo sport nebo soukromé životní pojištění či penzijní připojištění,
- pružnou pracovní dobu (pevná část od 9.00 do 14.00 hod.),
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna,
- účast na seminářích a konferencích,
- podíl na mezinárodní spolupráci, možnost cestování do zahraničí,
- příjemné pracovní prostředí v centru Brna a přátelský kolektiv.

Pracovní poměr je stanoven na dobu určitou jako zástup za MD RD.

Zkušební doba je v délce 6 měsíců s odkazem na § 178 odst. 1 a 3 zákona č. 234 2014 Sb. o státní službě.

Nástup od 1. března 2021 (příp. dle dohody).

Pojďte s námi odhalovat zakázané dohody a přispívat k férovému soutěžnímu prostředí.

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: personalni@uohs.cz
Požadavky Hodíte se k nám, protože:

- máte ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo na právnické fakultě v magisterském stupni,
- máte znalosti správního řádu,
- máte znalosti a aktivní zájem o problematiku ochrany hospodářské soutěže,
- umíte anglicky slovem i písmem,
- orientujete se v MS Office 2010, v prostředí Windows 7 a ASPI,
- jste osoba flexibilní, samostatná, pečlivá a spolehlivá.
přibližná mzda platový tarif pro 13. platovou třídu
Kraj Brno
Místo výkonu práce třída Kpt. Jaroše 7 604 55 Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. března 2021

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Lucie Čermáková
e-mail personalni@uohs.cz
telefon