Firemní právník

Zakladní údaje

zaměstnání Firemní právník
pro společnost Pharmservice s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Jsme poradenská společnost působící v oblasti farmacie a zdravotnictví sídlící pár kroků od Stromovky na Praze 6. Pracujeme s klienty z ČR i zahraničí, zejména s farmaceutickými společnostmi a poskytovateli zdravotních služeb. Hledáme nového kolegu kolegyni na pozici interního právníka. Podstatnou část naší práce tvoří právo klinického hodnocení léčiv a zdravotnické právo a zejména vyjednávání smluv v této oblasti (v českém a anglickém jazyce).

Náplň práce
příprava a vyjednávání smluv o klinickém hodnocení
rešerše a stanoviska zejména v oblasti zdravotnického práva a ochrany osobních údajů
zajišťování právní agendy společnosti

Nabízíme
zkušenosti v atraktivním oboru farmacie a zdravotnictví
příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu
dlouhodobou spolupráci
5 týdnů dovolené 5 sick days
občerstvení na pracovišti
na základě dohody možnost zkráceného pracovního úvazku částečné práce z domova
práce je vhodná i pro absolventy
Požadavky Požadujeme
ukončené právní vzdělání
výborná znalost AJ a ČJ (schopnost tvorby a překladu smluvních textů)
dobrá znalost MS Office (zejm. Word)
pečlivost, spolehlivost a smysl pro detail
přátelské vystupování, proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem
zbytek vás naučíme
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 6
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1.2.2021 nebo dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Silvie Rážová
e-mail pharmservice@pharmservice.cz
telefon 724350588