zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (322) Počet poptávajících (16)Advokát Korporátní právo Znalost AJ a NJ nutností

Zakladní údaje

zaměstnání Advokát Korporátní právo Znalost AJ a NJ nutností
pro společnost HAYS
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Váš nový zaměstnavatel
V současnosti hledáme kandidáta kandidátku na pozici advokáta do mezinárodní advokátní kanceláře.

Vaše nová pozice
Čeká Vás velmi pestrá pracovní náplň, zaměřená zejména na korporátní právo. Pracovat budete především v německém a anglickém jazyce, proto je nutná jejich aktivní znalost. Budete mít zázemí stabilní společnosti se stabilní klientelou.

Jak můžete uspět
Vhodný kandidát musí mít alespoň 2-5 let zkušeností na obdobné pozici a výbornou znalost německého jazyka, minimálně na úrovni C1, znalost anglického jazyka na úrovni C1 je samozřejmostí. Nutností je také znalost právní terminologie v obou cizích jazycích. Uspět můžete, když jste proaktivní a pečlivý. Máte dále zkušenost s vedením týmu a máte dobré komunikační schopnosti. Umíte být jak samostatný tak i týmový hráč a jste stresu odolný. Profesionální vystupování a výborná úroveň mluveného i písemného projevu by měli být samozřejmostí.

Co můžete získat
Budete se podílet na zajímavých kauzách. Budete mít podporu stabilní společnosti a stanete se součástí přátelského kolektivu. Můžete také získat motivační pracovní ohodnocení a další zajímavé benefity.

Co musíte udělat nyní
Pokud máte o pozici zájem a splňujete výše uvedené požadavky, posílejte prosím své životopisy v anglickém jazyce na stepanovova@hays-response.cz.

Vzhledem k množství reakcí na inzerované pozice, které denně obdržíme, je možné kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.
Požadavky Výborná znalost německého jazyka, minimálně na úrovni C1, znalost anglického jazyka na úrovni C1 je samozřejmostí. Nutností je také znalost právní terminologie v obou cizích jazycích.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Stepanovová
e-mail stepanovova@hays-response.cz
telefon
fax