zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (334) Počet poptávajících (14)ministerský rada oddělení legislativního a právního legislativního a právního odboru Ministerstva obrany

Zakladní údaje

zaměstnání ministerský rada oddělení legislativního a právního legislativního a právního odboru Ministerstva obrany
pro společnost Ministerstvo obrany
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Jedná se o služební místo státního zaměstnance ve 13. platové třídě. Služba je vykonávána v oboru státní služby č. 22 (Legislativa a právní činnost).

Podmínkou přijetí je úspěšné absolvování výběrového řízení. Pokud uchazeč nemá složenu úřednickou zkoušku v obou oborech, bude přijat do služebního poměru státního zaměstnance na dobu určitou v délce trvání 12 měsíců. Pokud v této době dojde k úspěšnému složení úřednických zkoušek, bude změněn služební poměr na dobu neurčitou.

Zkušební doba je podle zákona o státní službě 6 měsíců.

Vaší pracovní náplní bude mimo jiné tvorba vnitřních předpisů v působnosti Ministerstva obrany a posuzování návrhů vnitřních předpisů v rámci připomínkového řízení.

Podmínkou pro účast ve výběrovém řízení je podání žádosti o přijetí do služebního poměru státního zaměstnance do 3. září 2020.

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení je uveřejněno na internetové adrese http: www.statnisluzba.army.cz vyberova-rizeni-ze-dne-27072020.
Požadavky Bezpečnostní způsobilost na stupeň utajení "Důvěrné".

Při podání žádosti není potřeba splnění tohoto požadavku
přibližná mzda 13. platová třída (viz. příloha č. 2 k nařízení vlády č. 304 2014 Sb.), plat bude stanoven s ohledem na délku započitatelné praxe.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Tychonova 1, Praha 6
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1. říjen 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr.Daniel Maňas
e-mail daniel.manas@seznam.cz
telefon 602140363
fax