Obchodní referent

Zakladní údaje

zaměstnání Obchodní referent
pro společnost Českomoravský finanční ústav
určeno pro

Popis práce Pro naši dynamicky rostoucí společnost věnující se vyhledávaní a realizaci investičních příležitostí z oblasti trhu nemovitostí a pohledávek hledáme nové členy týmu na pozici obchodních referentů.

Nabízíme:
- práci na plný úvazek v pohodovém týmu a moderním pracovním zázemí přímo v Olomouci
- předpoklad pracovního i osobního růstu
- kromě pravidelné mzdy také prémiové finanční ohodnocení v přímé závislosti na výsledcích společnosti

Pracovní náplň:
- příprava podkladů pro obchodní jednání
- kompletace podkladů ke smluvní dokumentaci za účelem uzavírání obchodních dohod
- komunikace s klienty, obchodními partnery, orgány státní správy a samosprávy
- správa evidence klientů a zakázek
Požadavky - znalost práce na PC (zejména balíčku MS Office)
- schopnost komunikace s obchodními partnery a klienty (písemné i ústní)
- orientace na trhu s realitami a znalost aplikací cenové mapy výhodou
- ochota podílet se na vývoji a nastavování vnitřních postupů a procesů společnosti
- zájem učit se novým věcem a pozitivní přístup k práci a kolegům
přibližná mzda nástupní plat 25.000 Kč měs.
Kraj Olomouc
Místo výkonu práce Olomouc
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 9 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jan Vetešník
e-mail info@cmfond.cz
telefon