PRÁVNÍK PRÁVNIČKA v Oddělení veřejných zakázek

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK PRÁVNIČKA v Oddělení veřejných zakázek
pro společnost Úřad pro ochranu hospodářské soutěže
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Hlavní pracovní náplň:

- přezkoumávaní návrhů podaných proti rozhodnutí zadavatelů o námitkách, a to včetně posouzení příslušné dokumentace o zadání veřejné zakázky a vyhodnocení celého případu,

- příprava podkladů pro zahájení řízení z moci úřední,

- zpracovávání prvostupňových rozhodnutí.
Hodíte se k nám, protože:

- máte ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo nebo obdobném oboru na právnické fakultě v magisterském stupni,

- orientujete se v MS Office 2010, v prostředí Windows 7 a ASPI,

- jste osoba flexibilní, samostatná, pečlivá a spolehlivá,

- máte povědomí nebo alespoň aktivní zájem o problematiku veřejných zakázek.

Nabízíme:

- platový tarif pro 13. platovou třídu a dle uznatelné započitatelné praxe (tj. plat od 27 980 Kč výše viz nařízení vlády 304 2014 Sb., příloha č. 2), osobní příplatek, odměny,

- stravenky v hodnotě 110 Kč, příspěvek na dovolenou nebo sport nebo soukromé životní pojištění či penzijní připojištění,

- pružnou pracovní dobu (pevná část od 9.00 do 14.00 hod.),

- 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna,

- účast na seminářích a konferencích,

- příjemné pracovní prostředí v centru Brna a přátelský kolektiv.

- Pracovní poměr je stanoven na dobu určitou jako zástup za MD RD.

- Zkušební doba je v délce 6 měsíců s odkazem na § 178 odst. 1 a 3 zákona č. 234 2014 Sb. o státní službě.

Nástup: co nejdříve (příp. dle dohody).

Pojďte s námi odhalovat zakázané dohody a přispívat k férovému soutěžnímu prostředí.

Životopis a motivační dopis zasílejte na e-mail: personalni@uohs.cz
Požadavky
přibližná mzda 13. platová třída
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Nástup: co nejdříve (příp. dle dohody)

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Lucie Čermáková
e-mail personalni@uohs.cz
telefon