zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (518) Počet poptávajících (17)Advokátní koncipient(ka)

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient(ka)
pro společnost Advokátní kancelář RATTAY & PARTNERS
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář RATTAY & PARTNERS se sídlem v centru Plzně hledá advokátního koncipienta koncipientku (absolvent případně právník s praxí).

Nabízíme možnost seberealizace v rámci rozmanité práce pro českou a zahraniční klientelu, příjemné moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv. Zajišťujeme odborné vedení se zpětnou vazbou. V případě dlouhodobé spolupráce možnost vedení projektů a jednotlivých případů od začátku do konce. Ctíme rozumnou work-life balance (pracovní doba 8 hod. denně s flexibilním rozvržením, možnost home office dle domluvy), zaručujeme řádné vzdělávání koncipientů ve všech stěžejních oborech práva v rámci přípravy na advokátní zkoušky. Nabízíme nadprůměrnou mzdu a roční odměny adekvátní pracovnímu výkonu. Nástup možný IHNED.

Životopis zašlete na e-mail: office@rattaypartners.eu
Požadavky Zkušenost v oboru je výhodou, ale není nezbytná. Požadujeme výbornou orientaci v platném právu, logické a analytické uvažování, pečlivost, spolehlivost, loajalitu a dobré komunikační schopnosti. Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.
přibližná mzda Dohodou
Kraj Plzeň
Místo výkonu práce Plzeň
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu IHNED

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jan Rattay
e-mail office@rattaypartners.eu
telefon
fax