zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (573) Počet poptávajících (18)Advokátní koncipient, koncipientka, hermafrodit

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient, koncipientka, hermafrodit
pro společnost AK Petr Němec
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Otevřel jsem si advokátní kancelář, ale chodili mi tam lidi. Jsme menší kancelář www.akpetrnemec.cz a věnujeme se hlavně zastavování protiprávních exekucí, boji s lichváři a tak dále. No, však když si to vygooglíte, zjistíte, že jsme v tom fakt dobří.
Praxe je to však generální, děláme i ex offa a jiné věci. Koncipienti chodí i hodně na soudy a často píšeme dovolání a ústavní stížnosti (a v tom jsme taky dobří!).
Nesedíme do večera v kanclu, máme i osobní život (já teda ne, ale lidi v kanclu prý jo). A jelikož už máme zase trochu více práce, chceme posilu, abychom mohli zachovat to, že to v pět zabalíme a jdeme domů. A když už je nějaký přesčas, protože tak to v naší profesi chodí, tak jej platíme nebo dáváme náhradní volno.
Takže nabízíme smysluplnou práci za slušných podmínek a teď mi teda navalte vaše CV, ať je z čeho vybírat! Do předmětu emailu prosím napište CV, díky. Váš budoucí milovaný šéf! :)
Požadavky Čeština, organizační schopnosti a smysl pro humor
přibližná mzda od 26.000 Kč dle zkušeností, růst mzdy a placené přesčasy (ano, čtete správně, my platíme přesčasy, pokud jsou)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu klidně hned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Petr Němec
e-mail nemec@akpetrnemec.cz
telefon 736627392
fax