zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (514) Počet poptávajících (18)STUDENT(KA) 3. - 4. ročníku s velmi dobrou angličtinou nebo němčinou

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENT(KA) 3. - 4. ročníku s velmi dobrou angličtinou nebo němčinou
pro společnost LTA Legal s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář v centru Prahy, zaměřená především na občanské a obchodní právo, právo obchodních společností, pracovní právo a právo nemovitostí, přijme do svého týmu studenta nebo studentku 3. - 4. ročníku. LTA Legal s.r.o. je součástí skupiny LTA poskytující též daňové, účetní a auditorské služby.

Co můžete od naší kanceláře očekávat:

Míru samostatnosti a zapojení do jednotlivých projektů neurčuje seniorita, ale schopnosti a nadšení studenta. Prostor pro seberealizaci neomezujeme, snahu o ni naopak vítáme a podporujeme.

Nečekejte rutinní nebo jednoduchou práci, mnohdy se setkáte s obtížnými zadáními. Vždy však klademe velký důraz na to, abyste se naučili něco nového a zdokonalili se v tom, co Vás zajímá.

Mezi naše klienty patří významné české i zahraniční společnosti, a naskytne se Vám tak mnoho příležitostí k prohloubení nejen Vašich právních, ale také právně-jazykových dovedností.

V některých případech dnes už není možné poskytnout kvalitní právní servis bez zohlednění daňových aspektů. Vzhledem k úzké spolupráci s LTA Tax budete mít jedinečnou příležitost naučit se vnímat právní i daňové poradenství jako jeden celek.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci a profesní rozvoj členů našeho týmu, nehledáme jen pochůzkáře nebo výpomoc na administrativní práci. Z řad našich studentů vybíráme budoucí koncipienty.
Požadavky U uchazečů oceníme především výbornou znalost anglického nebo německého jazyka, orientaci v prostředí MS Office (důkladná znalost MS Word), velký smysl pro detail, pečlivost a neposlední v řadě chuť a motivaci pro různorodou, ale často i náročnou práci.
přibližná mzda Dle pracovních výsledků v rozmezí 120,- Kč až 170,- Kč za hodinu práce. V případě, že se osvědčíte, nabízíme také jednorázové mimořádné odměny.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Anglická 140 20, Praha 2 - Vinohrady
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém nebo německém jazyce spolu s motivačním dopisem na adresu LTA@LTApartners.com. Do předmětu prosím uveďte "LTA student".

Kontaktní informace

kontaktní osoba Hana Illková
e-mail LTA@LTApartners.com
telefon 246 089 010
fax 246 089 012