Business development manager pro AK na Praze 1

Zakladní údaje

zaměstnání Business development manager pro AK na Praze 1
pro společnost Simple Step
určeno pro Absolvent

Popis práce Pro advokátní kancelář střední velikosti na Praze 1, která je součástí významné evropské sítě advokátních kanceláří, hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Business development manager.

Náplň práce:
- identifikace, rozpracování a rozvoj obchodních příležitostí
- podílení se na přípravách obchodní strategie a plánů
- spolupráce na marketingových kampaních
- příprava a vedení školení pro oblast rozvoje obchodních příležitostí

Nabízíme:
- služební telefon a notebook
- hrazené další vzdělávání
- teambuildingové akce

V případě zájmu zašlete Vaše CV na info@simplestep.cz a do předmětu uveďte "BDM".
Požadavky - minimálně dva roky praxe na obdobné pozici
- vysokoškolské vzdělání
- anglický jazyk, německý jazyk výhodou
- analytické a kritické myšlení
- tvůrčí přístup
- orientace v právním oboru
přibližná mzda vícesložková odměna (nadstandardní pevná část, složka dle výkonu)
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu domluvou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. et Mgr. Barbora Trmalová
e-mail info@simplestep.cz
telefon 736 620 377