TRAINEE do LEGAL oddělení

Zakladní údaje

zaměstnání TRAINEE do LEGAL oddělení
pro společnost Raiffeisenbank a.s.
určeno pro Student

Popis práce Jste studentem vysoké školy právního zaměření a chcete získat praktické zkušenosti v různých oblastech práva v rámci finanční instituce Do týmu, který zajišťuje právní servis banky, hledáme posilu na 2 pracovní dny v týdnu (cca 16 hodin týdně).
Požadavky Co bude vaším úkolem

Podílet se na přípravě a kontrole smluvní dokumentace.
Připravovat podklady a jednoduchá stanoviska v rámci jednotlivých případů.
Spolupracovat se seniorními kolegy a mít tak možnost získávat nové zkušenosti.

Pozice vás bude bavit, pokud:

Jste studentem právnické fakulty, magisterského studia.
Máte základní orientaci v občanském, obchodním a pracovním práva a chcete v těchto oblastech získat praktickou zkušenost.
Máte dobrý písemný projev, schopnost samostatné práce a chcete se učit novým věcem.
Kladete důraz na pečlivost a odpovědnost.
Jste analytický typ.
Hovoříte komunikativně anglicky případně německy.

A co nás získáte

Příležitost poznat agendu právního oddělení banky, jeho fungování v rámci celé instituce.
Možnost spolupracovat s jednotlivými právníky na řešení úkolů v různých oblastech práva, zejména práva občanského, obchodního, pracovního, insolvenčního a trestního.
Zkušenosti týmu téměř dvou desítek právníků a dalších specialistů.
přibližná mzda 135
Kraj Praha
Místo výkonu práce Hvězdova 1716 2b
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1.12.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kateřina Zavoralová
e-mail katerina.zavoralova@rb.cz
telefon 731 689 971