STUDENTA (KU) 1. - 2. ROČNÍKU PF

Zakladní údaje

zaměstnání STUDENTA (KU) 1. - 2. ROČNÍKU PF
pro společnost Eversheds Sutherland, advokátní kancelář
určeno pro Student

Popis práce Studuješ práva a přemýšlíš, kde už během školy nastartuješ svoji kariéru... Chceš se stát součástí týmu advokátní kanceláře, která kombinuje přátelské domácí prostředí a mezinárodní know-how a kvalitu služeb... Nabízíme placenou stáž s časovou flexibilitou, kterou si po dohodě budeš moci řídit sám(a) podle tvojí školy. Absolvuješ vysokou školu businessu, díky které budeš hned po škole o krok napřed!

NÁPLŇ PRÁCE:
V prvním roce budeš komunikovat se soudy a úřady a chodit na pochůzky.
Zdokonalíš si svoji práci s MS Office při přípravě a úpravě dokumentů pro advokáty.
Naučíš se základním dovednostem v oblasti administrativy.
Svoji angličtinu (případně němčinu) si občas procvičíš na právních překladech.
V případě vzájemné spokojenosti se můžeš ve 3. ročníku posunout na paralegla a připravovat kompletní právní rešerše, asistovat při přípravě klientských smluv a dokumentů a občas se účastnit i soudních a klientských jednání.
Požadavky OČEKÁVÁME:
Nadšení bez chuti, nadšení a zájmu to nejde.
Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalita.
Schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha.
Bez angličtiny se neobejdeme, němčina je výhodou.
Možnost pracovat minimálně 2-3 dny v týdnu.

NABÍZÍME:
Budeš se učit od špičkových odborníků, vedle kterých můžeš vyrůst.
Ke každému přistupujeme individuálně a pomáháme si navzájem.
Kariérní růst: Běžně se naši studenti stávají našimi koncipienty a někteří dokonce i partnery.
Sídlíme v centru Prahy (Florenc) u tramvaje a dvou linek metra (autobusová linka tě doveze za 10 minut až před fakultu).
Kromě práce se umíme i dobře bavit
a uvítáme tě na našich firemních akcích.
přibližná mzda 125 Kč na hod, po roce 140 Kč na hod, další navýšení při postupu na paralegla
Kraj Praha
Místo výkonu práce Pobřežní 12, Praha 8
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Longauer
e-mail jana.longauer@eversheds-sutherland.cz
telefon