Právní asistent (student)

Zakladní údaje

zaměstnání Právní asistent (student)
pro společnost Mgr. Jan Morávek, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Společnost European Compensation Services s.r.o. (http: www.eucs.cz ) a Mgr. Jan Morávek, advokátní kancelář, s.r.o. se sídlem na Praze 3 - Žižkov hledají do svého týmu právního studenta.
Společnost European Compensation Services s.r.o. provozuje web www.poradnaposkozeneho.cz, a ve spolupráci s advokátní kanceláři Mgr. Jana Morávka řeší zejména nároky poškozených z dopravních nehod a pracovních úrazů. Dále se také zaměřujeme na vymáhání nároků na plnění z pojistných smluv (životní, úrazová, majetková pojištění), jakož i řešení jiných případů z oblastí občanského, obchodního a trestního práva.

Pracovní náplň:
- přípravy jednodušších právních podání;
- právní rešerše a stanoviska;
- práce s judikaturou;
- tvorba interní znalostní databáze;
- po zapracování i samostatné řešení případů (tj. komunikace s klienty, pojišťovnami a orgány veřejné moci, uplatnění nároků)
- v případě potřeby i drobné pochůzky (na to tu však máme hlavně asistentky).
Požadavky Požadujeme:
- studenta právnické fakulty od 3. ročníku a výše;
- schopnost samostatné i týmové práce;
- pracovitost a svědomitost;
- proaktivní přístup;
- komunikativnost.

Nabízíme:
- práci v dynamickém a moderním týmu;
- flexibilní pracovní dobu;
- dobré mzdové ohodnocení;
- možnost podílet se na zajímavých případech;
- prohloubení právních znalostí;
- podpora v osobním růstu;
- přátelské pracovní prostředí.
přibližná mzda dohodou
Místo výkonu práce Praha 3 (minuta chůze z tramvajové zastávky Lipanská)
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jakub Tázler
e-mail tazler@eucs.cz
telefon 702252020
fax Pokud Vás naše nabídka oslovila, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis k rukám Mgr. Jakuba Tázlera, na adresu tazler@eucs.cz, případně skrze síť linkedIn (https: www.linkedin.com in jakub-tazler ).