Advokátní koncipient - obchodní právo a smluvní agenda

zaměstnání Advokátní koncipient - obchodní právo a smluvní agenda
pro společnost Eversheds Sutherland, advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Popis práce Pokud Tě baví obchodní právo, umíš pracovat v týmu i samostatně a vymýšlet praktická řešení pro klienta, nabízíme příležitost nastartovat svoji kariéru v advokátní kanceláři, která kombinuje přátelské domácí prostředí a mezinárodní know-how a kvalitu služeb.

NÁPLŇ PRÁCE
Zapojíš se do právních případů od začátku až do konce.
Budeš se učit od špičkových odborníků, vedle kterých můžeš vyrůst.
Zaměřovat se budeš zejména na day-to-day byznys. Získáš zkušenosti v oblasti korporátního a obchodního práva. Budeš se věnovat smluvní agendě i M&A.
Dle potřeby se budeš věnovat i jiným oblastem práva. Univerzálnost může být výhodou při přípravě na advokátní zkoušky.
Ke každému přistupujeme individuálně a pomáháme si navzájem.
Budeš se moci účastnit mezinárodních projektů a spolupracovat s kolegy z mezinárodní sítě Eversheds Sutherland.
Požadavky OČEKÁVÁME
Nadšení bez chuti, nadšení a zájmu to nejde.
Ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě v ČR.
Oceníme relevantní právní praxi během studia, event. kratší praxi již jako koncipient.
Vysokou úroveň odborných znalostí.
Zájem zejména o oblast obchodního práva.
Aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost a loajalitu.
Schopnost logického a samostatného uvažování, ale i týmového ducha.
Bez angličtiny se neobejdeme, němčina je výhodou, kterou můžeš využít na denní bázi.

NABÍZÍME
Kariérní růst: Běžně se naši koncipienti stávají našimi advokáty a někteří advokáti po letech i partnery.
Talent, píli, poctivost, praktické myšlení a týmovou práci dokážeme odpovídajícím způsobem finančně ocenit.
Můžeš využít možností profesního vzdělávání, právní angličtiny a němčiny přímo na pracovišti, účastnit se na odborných seminářích a dalších benefitů.
Sídlíme v centru Prahy (Florenc) u tramvaje a dvou linek metra.
Kromě práce se umíme i dobře bavit a uvítáme tě na našich firemních akcích.
přibližná mzda Dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce Pobřežní 12, Karlín, Praha 8
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Longauer
e-mail jana.longauer@eversheds-sutherland.cz
telefon