Student (ka) - asistent (ka)

Zakladní údaje

zaměstnání Student (ka) - asistent (ka)
pro společnost Legalio, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Popis práce Advokátní kancelář v centru Brna hledá do svého týmu posilu z 1. - 3. ročníku PrF na místo podpory členů kanceláře, a to jak po stránce administrativní, tak i základně právní.

Nabízíme přátelské prostředí mladé advokátní kanceláře, práci v příjemném kolektivu, zajímavou a různorodou práci.
Požadavky Náplň práce:

Administrativní podpora právního týmu, zejm. práce s advokátními spisy (založení a vedení spisu a e-spisu), kontrola, korektura a kompletace podání a smluv, sepisování jednodušších právních podání, pochůzky, nahlížení do spisů, komunikace se soudy a státními orgány, objednávání kancelářských potřeb, ohlašování a uvádění návštěv, zajišťování občerstvení atd.
přibližná mzda 90 - 130 Kč h
Kraj Brno
Místo výkonu práce Brno
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 15.9.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Štěpán Smoleja
e-mail info@legalio.cz
telefon