ASISTENTKA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI

Zakladní údaje

zaměstnání ASISTENTKA V ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘI
pro společnost ŠIROKÝ ZRZAVECKÝ advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- administrativa, zajišťování chodu kanceláře
- flexibilní podpora týmu právníků
- péče o klienty při klientských jednáních
- komunikace s dodavateli, objednávky kancelářských potřeb
- práce s evidenčním systémem (Praetor)
- úprava a formátování dokumentů
- vyřizování pošty a datových schránek

Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v advokátní kanceláři v centru Prahy (Myšák Gallery)
- mladý kolektiv cca 15 lidí, slušné zacházení, různorodou práci
- motivující finanční ohodnocení
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou, plný úvazek, prac. dobu ideálně od 10.30 hod
- 5 týdnů dovolené, sick days, MultiSport kartu, firemní akce
- nástup dle dohody, ideálně ihned

Další informace o kanceláři k dispozici na www.sirokyzrzavecky.cz.

V případě zájmu zašlete prosím svůj životopis s fotografií na emailovou adresu office@sirokyzrzavecky.cz.
Požadavky Požadujeme:
- středoškolské vzdělání
- příjemné a reprezentativní vystupování
- znalost práce na PC (zejména Word, Excel, Outlook)
- znalost anglického jazyka (vyřizování telefonických vzkazů, krátkých e-mailů, základní orientace v textu)
- organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, schopnost práce v týmu
- schopnost práce pod časovým tlakem
- předchozí praxe vítána, není však podmínkou
přibližná mzda 25.000,-Kč - 35.000,-Kč podle dovedností a zkušeností
Místo výkonu práce Vodičkova 710 31, Nové Město, 110 00 Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Skružná
e-mail office@sirokyzrzavecky.cz
telefon 226216790