zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (322) Počet poptávajících (16)Advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient
pro společnost CURATORES v.o.s.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Insolvenční správci CURATORES v.o.s. a advokáti přijmou do svého týmu posilu na pozici advokátního koncipienta. Případný zájemce bude zainteresován do problematiky insolvencí, kterými se kancelář převážně zabývá, vedle toho však bude mít možnost získat advokátní praxi z vícero oborů práva (obchodní, občanské, trestní). Z tohoto hlediska se jedná o zajímavou příležitost pro přípravu na advokátní zkoušky.

Nabízíme práci v neformálním, mladém kolektivu, nedaleko nám. Míru v Praze. Na oplátku očekáváme zejména vlastní proaktivitu, pečlivost a ochotu učit se novým věcem, kterou v případě, že jsme s prací koncipienta dlouhodobě spokojeni, dokážeme i finančně ocenit. Nárazově se jedná o časově náročnější práci, kancelář však svým zaměstnancům nabízí flexibilní pracovní dobu, na základě které je možné si práci dle potřeby přizpůsobit. Praxe z oblasti insolvenčních řízení velmi vítaným bonusem, není však podmínkou.

V případě zájmu zasílejte své životopisy s aktuální fotografií na e-mailovou adresu: iva.hebka@curatores.cz
Požadavky Znalost MS Office, proaktivita, asertivita, ochota učit se novým věcem. Zkušenosti v oboru vítány. Znalost AJ není podmínkou.
přibližná mzda 30-40 tis. Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu leden - únor 2021

Kontaktní informace

kontaktní osoba Iva Hebká
e-mail iva.hebka@curatores.cz
telefon 222212941
fax