zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (331) Počet poptávajících (14)Student internship 2020 2021

Zakladní údaje

zaměstnání Student internship 2020 2021
pro společnost ECOVIS ježek, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář ECOVIS ježek hledá do svého týmu 2-3 studenty 2. 5. ročníku PFUK na pracovní pozici student paralegal.

Nabízíme práci na skutečných právních případech spočívajících v přípravě různých podání, návrhů a dalších dokumentů, a to vše pod vedením našich zkušených advokátů. Náplň pozice je koncipována tak, aby i studentům nižších ročníků umožňovala práci v advokátní kanceláři za současného plnění svých studijních povinností.Časová náročnost úvazku se proto pohybuje okolo 2,5 dne týdně. Samozřejmostí je však poskytnutí dostatečného volna ve zkouškovém období a v neposlední řadě důsledné praktické vzdělávání v oboru.

Můžete očekávat příjemné pracovní prostředí v centru Prahy s pracovní dobou dle vzájemné dohody. V případě oboustranné spokojenosti pak předpokládáme možnost pokračování spolupráce i ve vyšších ročnících studia či po jeho ukončení.

Chcete tedy zjistit, jak funguje advokátní kancelář před tím, než se finálně rozhodnete o tom, čím se budete zabývat po studiu a zda je to pro Vás to pravé. Neváhejte a ozvěte se nám.

http: www.ecovislegal.cz o-nas nas-tym student-internship-2020-2021
Požadavky Předchozí praxe samozřejmě není podmínkou spolupráce, očekáváme však vybavenost v oblasti cizích jazyků (zejména AJ a nebo NJ) a flexibilitu při plnění pracovních povinností. Očekáváme pečlivost, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem.
přibližná mzda 130,- Kč hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Betlémské náměstí 6
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 1.10.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Karolína Ederová
e-mail office@ecovislegal.cz
telefon 420 226 236 600
fax