Student - Podnikový právník

Zakladní údaje

zaměstnání Student - Podnikový právník
pro společnost Doma je Doma s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Co vás čeká

Do zavedené developerské společnosti Doma je Doma s.r.o. hledáme kolegu na pozici podnikového právníka studenta juniora pro spolupráci s kolegy při přípravě, realizaci a prodeji developerských projektů. Nebaví Vás sedět ve sterilním prostředí advokátní kanceláře a chcete mít možnost zapojit své právní povědomí do skutečných jednání a byznysu Pak je tato pozice právě pro Vás.

Co Vám můžeme nabídnout

- Variabilní práci z mnoha odvětví práva (občanské, korporátní, nemovitostí, stavební, finanční atp.)
- Prostor pro samostatné uvažování a hledání řešení
- Zkušenosti při řešení právních situací v první řadě u vyjednávacích stolů (namísto tvoření rešerší a revizí mimo aktuální jednání)
- Možnost budoucího rozvoje a uplatnění
- Příspěvky na vzdělávání apod.
- Kanceláře v těsné blízkosti budovy Právnické fakulty
- Počáteční odměna 175 Kč hod

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Student min. 3. ročníku právnické fakulty
- Pracovní úvazek v součtu alespoň 2-3 dny v týdnu
- Pečlivost, samostatnost a chuť učit se novým věcem
- Anglický jazyk na komunikační úrovni
- Schopnost jednat a vysvětlit právní otázky i laikům
- Zájem o reality, obchod a podnikové finance výhodou
Požadavky
přibližná mzda od 175 Kč hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle domluvy (po zkouškovém či ihned)

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Ing. Pavel Votánek
e-mail votanek@djd.cz
telefon 776576323