zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (527) Počet poptávajících (17)Advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka
pro společnost Kastner & Pieš, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Do týmu naší advokátní kanceláře hledáme nové kolegy na pozici advokátní koncipient koncipientka. Podmínkou je bezvadná znalost anglického jazyka včetně právní terminologie.

Jsme malá a flexibilní advokátní kancelář se zaměřením na farmaceutický průmysl, IT a služby, reality a privátní klientelu. Našimi klienty jsou nejen české firmy, ale i nadnárodní korporace. Náplň práce našeho kolegy kolegyně proto bude velice různorodá pokrývající široké spektrum právních oblastí a bude zahrnovat práci na zajímavých projektech s lokální i mezinárodní perspektivou. Občas zastupujeme klienty v oblasti rodinného a trestního práva, takže dokážeme nabídnout komplexní praxi.

Po zapracování nabízíme příležitost aktivní práce s klienty, možnost si samostatně organizovat práci včetně práce z domova, dlouhodobý růst v rámci našeho týmu a možnost účasti na dlouhodobých stáží u našich korporátních klientů.

Více informací o nás na www.kastnerpies.cz
Požadavky Hledáme kolegy se znalostí angličtiny včetně právní terminologie, logickým myšlením a zájmem o nové věci, chutí učit se novým věcem, příjemným vystupováním a humorem.
přibližná mzda 30.000 až 35.000 Kč bonusy
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 8 - Florenc
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu Nejpozději 1. 4. 2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Igor Pieš
e-mail igor@kastnerpies.cz
telefon 737965626
fax