Asistentka

Zakladní údaje

zaměstnání Asistentka
pro společnost Rokle s.r.o.
určeno pro asistentku jednatele

Informace o práci

Popis práce Požadavky:

minimálně SOU SŠ vzdělání

dobrou úroveň sociálních dovedností: komunikativnost, reprezentativní vystupování
pečlivost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu

Náplň práce:
administrativivní zajištění chodu společnosti (veškerá běžná administrativa)
administrativní zajištění sídla a poboček společnosti
asistentka jednatele
organizační schopnosti, systematický přístup k práci
evidence došlé pošty (přebírání a rozdělování do společnosti), evidence odchozí pošty (aktivní odesílání)
zajišťování vybavení kanceláří (na základě požadavků)
Požadavky řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
uživatelská znalost práce na PC, především MS Office
dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
přibližná mzda dohodou
Kraj Brno
Místo výkonu práce brno město
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 4 hod/denně
datum možného nástupu 1.10.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Musilová
e-mail danca.doda@seznam.cz
telefon 723546297