Asistent(ka) výpomoc na recepci (vhodné pro studenty 1. -2. ročníku)

zaměstnání Asistent(ka) výpomoc na recepci (vhodné pro studenty 1. -2. ročníku)
pro společnost Schaffer & Partner Legal s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Nabízíme:
-zajímavou práci v advokátní kanceláři s mezinárodním zázemím, úzce spolupracující v oblasti daňového, auditorského a účetního poradenství;
-příjemný, profesionální pracovní kolektiv;
-možnost přizpůsobení pracovní doby studijním potřebám
-možnost plynulého přechodu na právního studenta
Požadavky Náplň práce:
-běžná agenda spojená s chodem recepce
-vyřizování pošty a telefonátů
-péče o klienty
-archivace dokumentů, práce se spisy

Požadujeme:
-komunikační znalost anglického jazyka, znalost německého jazyka výhodou;
-uživatelská znalost práce na PC
přibližná mzda 130 Kč - 150 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu Čím dříve, tím lépe. :-)

Kontaktní informace

kontaktní osoba Markéta Chmelová
e-mail hr-legal@schaffer-partner.cz
telefon 221506300