zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (324) Počet poptávajících (14)Právní asistent asistentka

Zakladní údaje

zaměstnání Právní asistent asistentka
pro společnost Mesthene & Semík, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář hledá právního asistenta ku, studenta 3.-5. ročníku právnické fakulty pro práci, která bude obsahovat zejména administrativní činnost v kanceláři a dále jednodušší právní úkony v oblasti občanského, obchodního, případně trestního práva, jako je zpracování podání, právní rešerše a asistence advokátům. Obsazení pozice může být krátkodobé v délce cca 3 měsíců s možností následné dlouhodobé spolupráce dle dohody. Nabízíme zajímavou práci v advokátní kanceláři bez přesčasové náročnosti. Příjemný, profesionální pracovní kolektiv. Finanční ohodnocení odpovídající schopnostem, možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu. Možnost pracovat 3-4 dny v týdnu.
Předností uchazeče by měla být zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o práci v advokacii, odborné znalosti a chuť učit se novým věcem. Podmínkou je také slušné, loajální vystupování a anglický jazyk na komunikativní úrovni. Předchozí praxe není nutností, ale výhodou. Samozřejmostí je práce na PC, Word, Excel, Outlook, Beck, atd.

Svoje životopisy případně motivační dopisy zasílejte na inzerat@mesthenelaw.cz, do předmětu uveďte: asistent . V případě našeho zájmu Vás budeme kontaktovat zpět.
Požadavky Předností uchazeče by měla být zejména pečlivost a odpovědný přístup k práci, pracovitost, samostatnost při řešení úkolů, zájem o práci v advokacii, odborné znalosti a chuť učit se novým věcem. Podmínkou je také slušné, loajální vystupování a anglický jazyk na komunikativní úrovni. Předchozí praxe není nutností, ale výhodou. Samozřejmostí je práce na PC, Word, Excel, Outlook, Beck, atd.
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu nástup možný ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jan Semík
e-mail inzerat@mesthenelaw.cz
telefon 224263070
fax