In-house Legal Counsel

Zakladní údaje

zaměstnání In-house Legal Counsel
pro společnost ManpowerGroup,s.r.o.
určeno pro Právník s praxí

Popis práce Jsme největší personální společnost v ČR, k našim klientům přidělujeme tisíce agenturních zaměstnanců a hledáme nové pracovní příležitosti pro talentované kandidáty na různé pozice.

Do našeho týmu hledáme nového kolegu kolegyni na pozici interního právníka právničky.
Pokud si hledáte zajímavou a flexibilní práci, kde můžete využít svoje znalosti a praktické zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat a zašlete svůj životopis!

Co Vás čeká
Budete poskytovat samostatnou komplexní právní asistenci:
při řešení transakcí v oblasti prodeje pracovní síly (agenturní zaměstnávání, zprostředkování, kontraktoři),
při vyjednávání s klienty (někdy i zahraničními),
při implementaci řešení v oblasti ochrany osobních údajů,
při řešení interních dotazů a záležitostí a
při navrhování a zlepšování stávajících právních dokumentů (zejm. smluvní dokumentace).

Na stejné agendě s Vámi bude samostatně pracovat další kolega právník. Pokročilá znalost právnické angličtiny je nutností (práce probíhá v menší míře i v angličtině psané i mluvené). Agenda je pestrá.

Nabízíme:
- Práci pro prestižní mezinárodní společnost, která je jedničkou na trhu v oblasti personálních služeb.
- Vysokou míru flexibility, co se týče místa a času výkonu práce - pracovat můžete odkudkoli s flexibilní pracovní dobou.
- Moderní kanceláře v centru Prahy.
- Zajímavé finanční ohodnocení a benefity (25 dní dovolené, 2 sick days, stravenky, cafeteria, jazykové kurzy, flexibilní pracovní doba).

Pokud Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis!
Požadavky Koho hledáme
Hledáme samostatného právníka právničku (absolventa ku magisterského studia právnické fakulty) s praxí minimálně 2 roky (advokátní kancelář korporát).

Právní agenda, kterou byste se nejvíce zabýval a, bude:
občanské (zejm. závazkové) právo,
pracovní právo včetně komplexní veřejnoprávní úpravy související se zaměstnáváním,
ochrana osobních údajů,
v menší míře se lze setkat také s právem obchodních korporací, přestupkovým právem (zaměstnávání), exekučním a insolvenčním (zaměstnavatelská a věřitelská strana) a právem hospodářské soutěže.
přibližná mzda dle zkušeností
Kraj Praha
Místo výkonu práce Na Florenci 2116 15
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.10.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kamila Žampachová
e-mail kamila.zampachova@manpowergroup.cz
telefon 702153281