Protokolující úřednice

Zakladní údaje

zaměstnání Protokolující úřednice
pro společnost OS Praha - východ
určeno pro

Informace o práci

Popis práce protokolující úřednice
Náplň: provádění administrativních úkonů spojených se zajišťováním přípravy a průběhu soudního jednání a s tím spojených prací spočívajících, zejména v předvolávání účastníků k jednání, zapisování průběhu jednání a protokolování.

Požadované vzdělání : ÚSO s maturitou, dobrá znalost českého jazyka,
Nabízíme: platové zařazení tř.8 (protokolující úřednice) dle zák. 341 2017 Sb,
benefity stravenky, osobní ohodnocení, dovolená 25 dní, 6 dní indispozičního volna, vzdělávání v rámci justiční akademie,
Nástup : dle dohody
Kontakt: Bc.Petra Klusáčková, 221 729 382, e-mail : pklusackova@osoud.phav.justice.cz
Požadavky uživatelská znalost práce na PC, velmi dobrá znalost psaní na PC všemi deseti. Praxe na trestním úseku podmínkou. Podmínkou osvědčení o složení zkoušky pro protokolující úřednice.
přibližná mzda 1 9500- 26830,-Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Petra Klusáčková
e-mail pklusackova@osoud.phav.justice.cz
telefon 221729382