VEDOUCÍ LEGAL SUPPORT TÝMU

Zakladní údaje

zaměstnání VEDOUCÍ LEGAL SUPPORT TÝMU
pro společnost SAMAK poradenská skupina
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:

Organizace práce členů legal support týmu, kontrola plnění povinností týmu, vč. supervize činnosti správce pohledávek.
Sledování stavu a lhůt ke splnění povinností u všech řízení, přímá telefonická a písemná komunikace se soudy, exekutory, insolvenčními správci a dalšími osobami zúčastněnými na těchto řízeních.
Přímá komunikace s klienty informace o aktuálním stavu řízení, organizování schůzek, vytváření reportů a přehledů.
Administrativní podpora pro všechny kolegy ve spolupráci s týmem.
Příprava jednodušších podání a žádostí soudům apod.
Správa spisovny a archivu.
Spolupráce, kontrola a odborný dohled nad činností recepce, spolupráce a pomoc při větších klientských jednáních apod.
Požadavky Požadujeme:
Min. středoškolské vzdělání
Velmi dobré organizační a komunikační schopnosti, vysokou spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
Vhodné pro absolventy
Vynikající znalost práce s PC
Výbornou znalost českého jazyka

Výhodou bude:

Zkušenost s administrací procesních lhůt
Orientace v činnosti soudů, zkušenost s komunikací se soudy a jinými orgány
Schopnost připravit základní písemné úkony vůči soudu (převzetí právního zastoupení, vyžádání protokolu ze soudního jednání, žádost o vyznačení doložky právní moci)
Předchozí praxe v advokátní kanceláři nebo činnost v jiném sektoru práva (soud, soudní exekutor, notářská kancelář atd.)

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr v centru Prahy nebo ve Zlíně
Nástup možný IHNED dohodou
Firemní benefity - stravenky ve výši 100 Kč den ( plně hrazené zaměstnavatelem), firemní teambuldingy
Bonus za loajalitu - finanční odměna za loajalitu, zvyšující se počet dní dovolené, sick days
Přátelský kolektiv

Odměna:
ve výši 25.000 40.000 Kč hrubého měsíc, dle rozsahu převzatých kompetencí a výsledků legal support týmu
přibližná mzda 25.000 - 40.000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha anebo Zlín
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 1.11.2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Natália Žiaková
e-mail natalia.ziakova@samak.cz
telefon 725556040