PRÁVNÍK PRÁVNIČKA

Zakladní údaje

zaměstnání PRÁVNÍK PRÁVNIČKA
pro společnost VZP ČR
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce CO VÁS ČEKÁ A NEMINE
- vedení agendy smluvního práva a s tím spojená právní podpora celé regionální pobočce
- poskytování právních stanovisek týkajících se občanského zákoníku a právních předpisů z oblasti zdravotnického práva
- zastupování VZP ČR v soudních sporech a účast na smírčích jednáních
- podílení se na rozšiřování a upevňování právního povědomí u kolegů z jiných odborných útvarů
Požadavky CO OČEKÁVÁME
- vysokoškolský diplom v právní oblasti
- znalost smluvního práva (velká výhoda)
- základní orientaci ve zdravotnickém právu velmi oceníme
- schopnost samostatného rozhodování při řešení svěřené agendy
- zběhlost v práci na PC programů máme hodně a člověk se jich nesmí bát
přibližná mzda 38 000 - 45 000 Kč další benefity a odměny
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohradská 178, Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu 01.05.2020

Kontaktní informace

kontaktní osoba Veronika Švecová
e-mail veronika.svecova@vzp.cz
telefon 734 366 986