Advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient
pro společnost Dunross s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Hledáme vhodného kandidáta ku pro dynamicky rozvíjející se nezávislou advokátní kancelář v centru Prahy, zabývající se právní praxí v oblastech soukromého a veřejného práva, také některými specializovanými oblastmi např. ochranou investorů při zahraničních investicích, komplexním právním servisem v oblasti veřejných zakázek a zastupováním v soudních sporech.

NÁPLŇ PRÁCE:
- pod dohledem advokáta vykonávat právní praxi
- podílet se na zpracování konkrétních právních kauz
- pomáhat advokátům při dílčích administrativních záležitostech
- získávat rozšířené znalosti a zkušenosti v různých odvětvích práva
Požadavky - dokončené VŠ vzdělání na právnické fakultě v ČR
- bezkonfliktní a profesionální vystupování
- znalost MS Office
- vynikající znalost ČJ (AJ výhodou)
- znalost smluvního práva a práva nemovitostí
přibližná mzda 35000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Kateřina Šťastná
e-mail katerina.stastna@dunross.cz
telefon 770 132 442