Ministerský rada - právník

Zakladní údaje

zaměstnání Ministerský rada - právník
pro společnost Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR
určeno pro absolvent, právník s praxí

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
- příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek,
- komplexní koordinace postupů veřejného zadavatele při zadávání veřejných zakázek za používání různých druhů zadávacího řízení,
- příprava a evidence smluv,
- zajišťování specializovaných organizačních a koordinačních činností a agend orgánů státní správy.
Požadavky Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo,
- znalost MS Office a práce s kancelářskou technikou podmínkou,
- samostatnost, pečlivost, zodpovědnost,
- komunikační a organizační schopnosti,
- zkušenosti z oblasti zadávání veřejných zakázek jsou výhodou, nikoli však podmínkou.

Nabízíme:
pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD RD s možností vykonání úřednické zkoušky a následném přechodu do služebního poměru);
odborný růst a vzdělávání;
příjemné pracovní prostředí (pracoviště MPO, Praha 1);
finanční ohodnocení v souladu s příslušným nařízením vlády ČR č. 304 2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, ve znění pozdějších předpisů;
plný pracovní úvazek;
další výhody dle dohody;
5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna.

V případě zájmu zasílejte motivační dopis se strukturovaným životopisem na e-mail: slavka@mpo.cz.
přibližná mzda 12 plat. třída dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce MPO, Na Františku 1039 32, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Ivo Slávka
e-mail slavka@mpo.cz
telefon 224 852 394, 777 973 573