zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (328) Počet poptávajících (12)Advokátní koncipient koncipientka

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient koncipientka
pro společnost Advokátní kancelář DOLEČEK ADVOKÁTI
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář DOLEČEK ADVOKÁTI hledá kandidáty kandidátky na pozici advokátního koncipienta advokátní koncipientky.

Advokátní kancelář DOLEČEK ADVOKÁTI působí zejména v oblastech občanského, obchodního, pracovního a správního práva, ale též v dalších oborech. Zaměřujeme se na právní poradenství v oblasti nemovitostí, máme rozsáhlou sporovou agendu, v rámci které zastupujeme naše klienty v řízeních před soudy všech stupňů, v rozhodčích řízeních i ve správních řízeních před příslušnými orgány veřejné správy. Mezi naše klienty patří významné obchodní, průmyslové i investiční skupiny, působící jak v České republice, tak i v mezinárodním obchodu. Budete tak mít možnost získat generální praxi.

Již jako koncipient koncipientka budete mít možnost účastnit se soudních jednání a zastupovat na nich naše klienty. Rovněž se budete účastnit přímého jednání s klienty, a to téměř na denní bázi. Díky všemu výše uvedenému budete mít možnost kvalitně se připravit na úspěšné složení advokátní zkoušky. Úspěšnost našich advokátních koncipientů u advokátních zkoušek je 100 %.

Nabízíme Vám zázemí zavedené stabilní kanceláře působící na trhu téměř třicet let, osobní a individuální přístup zkušených advokátů, férové a slušné jednání (jak ke klientům, tak k zaměstnancům), pravidelnou pracovní dobu, kterou dodržujeme (zpravidla 8:30 - 17:00 hod.), občerstvení na pracovišti, roční příspěvek na MHD, 5 týdnů dovolené, systém čtvrtletních odměn.
Požadavky Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru právo, orientaci v právních předpisech, příjemné a profesionální vystupování. Znalost cizího jazyka, zejména anglického, je výhodou, nikoliv však podmínkou.
přibližná mzda od 30.000,- Kč dle zkušeností a praxe
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 3
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Jana Kabátová
e-mail office@dolecekadvokati.cz
telefon 221 088 333
fax