Asistent provozního ředitele

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent provozního ředitele
pro společnost Českomoravský finanční ústav
určeno pro

Popis práce Pro rozrůstající se tým naší společnosti hledáme nového kolegu kolegyni na pozici asistenta asistentky provozního ředitele. Vhodné pro studenty právních oborů a právníky na RD se zájmem o kratší pracovní úvazek.

Náplň práce:
- administrativní podpora chodu kanceláře (vyřizování korespondence, práce s dokumenty)
- vedení databáze klientů a správa spisů
- sepis základních právních dokumentů a jejich podání dotčeným orgánům (návrhy na vklad a výmaz z katastru nemovitostí)
- právní hodnocení dokumentů, due diligence při hodnocení nových obchodních příležitostí
- komunikace s obchodními partnery

Požadujeme:
- velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC (MS OFFICE)
- dobré komunikační a organizační schopnosti
- zodpovědnost a pečlivost, spolehlivost a samostatnost
- praxe v oblasti administrativy je výhodou, ne však podmínkou

Nabízíme:
- práci formou DPP s možností rozšíření na HPP (plný nebo zkrácený úvazek)
- flexibilní pracovní dobu
- perspektivu dlouhodobé spolupráce v příjemném pracovním prostředí
- dobré platové ohodnocení, odpovídající finanční ohodnocení benefity
- samostatnou a různorodou práci
- podporu a zázemí při plnění pracovních úkolů
- možnost dlouhodobé spolupráce a profesního růstu s aktivním zapojením zaměstnavatele
Požadavky
přibližná mzda 150 Kč hod
Kraj Olomouc
Místo výkonu práce Olomouc
úvazek
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu 12 2019

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jan Vetešník
e-mail info@cmfond.cz
telefon 420608639099