zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (513) Počet poptávajících (17)Advokátní koncipient(ka)

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient(ka)
pro společnost PLICKA & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. www.plickapartners.cz
určeno pro Právník s praxí

Informace o práci

Popis práce PLICKA & PARTNERS, advokátní kancelář, s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENTA.

Požadujeme ukončené vysokoškolské právní vzdělání v České republice, velmi dobrou úroveň znalostí českého práva, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, samostatnost, znalost angličtiny (příp. němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny) včetně právní terminologie výhodou, koncipientská praxe výhodou, uživatelská znalost práce na PC.

Nabízíme velice zajímavou a různorodou práci pro české i zahraniční klienty, generální praxi včetně trestního práva, nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a výsledkům, standardní pracovní dobu (9 - 18 hod.), osobní jednání s klienty, účast na soudech, příjemný pracovní kolektiv a prostředí, možnosti odborného rozvoje a publikační činnosti, kurzy anglického jazyka zdarma, příspěvek na Multisport Benefit, homeoffice, sickdays, možnost pracovní zahraniční stáže v partnerských kancelářích po celém světě a možnost participace na pro bono aktivitách v oblasti OCHRANY ZVÍŘAT včetně přípravy legislativních změn (více na www.plickapartners.cz).

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám motivační dopis a strukturovaný životopis s fotografií v českém a anglickém jazyce v PDF na e-mail: info@plickapartners.cz. V případě, že se Vám neozveme do tří týdnů od odeslání Vaší žádosti, dali jsme přednost jinému uchazeči, který lépe odpovídal našim požadavkům. Děkujeme a budeme se těšit na případnou budoucí spolupráci.
Požadavky
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 1 - Národní
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Tereza Plicka
e-mail info@plickapartners.cz
telefon 212344444
fax