zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (541) Počet poptávajících (20)Student ka 2. až 5. ročníku právnické fakulty

Zakladní údaje

zaměstnání Student ka 2. až 5. ročníku právnické fakulty
pro společnost Advokátní kancelář Mgr. Jana Ševčíka
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář Mgr. Jana Ševčíka hledá do své pobočky v Praze 10 Vršovicích studenty studentky právnické fakulty do oddělení zaměřeného na správu a administraci pohledávek.

U nás se stanete součástí profesionálního týmu, kdy zkušenosti Vám bude předávat kolega advokát či koncipient, můžete tak získat praxi v mnoha oblastech práva, seznámit se s chodem advokátní kanceláře a rovněž získat právní povědomí pro další studium. Pokud máte předchozí zkušenost s prací v advokátní kanceláři, je toto výhodou, nikoliv však podmínkou. Náplní práce bude příprava podkladů pro kolegy, jednodušší, ale i složitější právní podání, rešerše apod., tedy opravdu práce zaměřená na studium práva. Nečekejte u nás pochůzky, vaření kávy nebo recepční agendu.

Dále nabízíme možnost přizpůsobení pracovní doby Vašemu studijnímu plánu, neformální pracovní prostředí v přátelském, mladém kolektivu a v neposlední řadě pak budeme rádi, pokud se po skončení studia domluvíme na další spolupráci v rámci koncipientury.


Nástupní mzda činí Kč 100,- až 150,- za hodinu v závislosti na praxi a odvedeném výkonu.

Od Vás naopak očekáváme znalost práce na PC a samozřejmostí je spolehlivost a pečlivost, která k právní profesi patří. Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis a telefonní číslo na níže uvedenou e-mailovou adresu. V případě zájmu Vás budeme do 1 týdne kontaktovat.
Požadavky .
přibližná mzda Kč 100,- až 150,- hod
Kraj Praha
Místo výkonu práce Kodaňská 46, Praha 10, 101 00
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu dle domluvy

Kontaktní informace

kontaktní osoba Koštovalová Marika
e-mail kariera@aksevcik.eu
telefon 778730585
fax