advokátní koncipient(ka)

Zakladní údaje

zaměstnání advokátní koncipient(ka)
pro společnost NEDBALOVÁ TUČKOVÁ PARTNEŘI, advokátní kancelář, s.r.o.
určeno pro absolventa popř. uchazeče s cca roční praxí

Informace o práci

Popis práce Náplň práce:
Zpracování žalob a souvisejících úkonů jak v soudních rozhodčích, tak v exekučních řízeních
Zastupování u soudu
Právní rozbory
Zpracování systémových vazeb z pohledu právního a finančního

Nabízíme:
Práci v přátelském týmu zkušených právníků z řad koncipientů i spolupracujících advokátů
Možnost získání pestré právní praxe, zejména v oblasti pohledávkové agendy
Sick days, příspěvek na dopravu, stravenky, po dohodě možnost home office

Požadavky na kandidáta:
Právně analytické myšlení
Schopnost komplexního právně - ekonomického uvažování
Pečlivost
Korektní jednání
Smysl pro rozpoznání nesmyslu
Smysl pro podstatu a pro humor
Požadavky Znalost jazyků není podmínkou
přibližná mzda cca. 30.000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dohodou, možno ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Zuzana Kyovská
e-mail zuzana.kyovska@ak-nedbalova.cz
telefon