student(ka) VŠ-VŠE

Zakladní údaje

zaměstnání student(ka) VŠ-VŠE
pro společnost Advokátní kancelář NKL legal - JUDr. Nekola (www.nkl-legal.cz )
určeno pro Student

Popis práce Advokátní kancelář NKL legal sídlící v centru Prahy hledá do svého kolektivu vhodného kandidáta(ku) na pozici ASISTENT(KA) - RECEPČNÍ.

Náplň práce: práce na recepci, administrativní podpora advokátů, advokátních koncipientů, tzn. korektura dokumentů, zpracování datových zpráv, vyřizování telefonických hovorů, pochůzky.
Očekáváme znalost MS Office, reprezentativní vystupování, pečlivost, flexibilitu.
Nabízíme výborný kolektiv a přátelské prostředí, kancelář jen 5 minut od VŠE, pracovní doba dle domluvy (zpravidla 2-3 dny v týdnu, 14:00-18:00), dlouhodobá spolupráce.
Odměna: 130 Kč hod. Možnost využívat ActivePass (včetně partnerské).

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@nkl-legal.cz .
Požadavky AJ, uživatelská znalost MS Office
přibližná mzda 130,- Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Opletalova 55
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba M. Paterová
e-mail office@nkl-legal.cz
telefon 246024450