student(ka) Právnické fakulty 3. a vyššího ročníku

zaměstnání student(ka) Právnické fakulty 3. a vyššího ročníku
pro společnost Advokátní kancelář NKL legal - JUDr. Nekola (www.nkl-legal.cz )
určeno pro Student

Popis práce Advokátní kancelář NKL legal sídlící v centru Prahy přijme do svého týmu studenta práv. Zaměřujeme se především na obchodní právo a mezi naše stálé klienty patří největší společnosti v republice. Běžně se zabýváme akcionářskými dohodami a akvizičními smlouvami, dále se věnujeme trestně právní agendě v majetkové oblasti (TČ podvodu, zpronevěry apod.) a agendě exekuční a insolvenční, kde se často aktivně účastníme reorganizací dlužníků. Naopak se nezabýváme rodinným právem.

Náplň práce: Jádro práce studenta spočívá v pomoci advokátům, v provádění rešerší v judikatuře a právních předpisech za využití primárně systémů ASPI a BECK, v přípravě spisů na soudní jednání nebo na jednání s klientem. Součástí studentské práce je rovněž komunikace se soudy a úřady, ať už telefonická či formou pochůzek, a také příprava jednodušších právních dokumentů a dílčí práce na těch složitějších.
Požadujeme spolehlivost a pečlivost. Rádi bychom mezi námi přivítali někoho, koho práce v advokacii baví a kdo by s námi chtěl spolupracovat dlouhodobě.
Předchozí praxe není nutností, ale zkušené právní specialisty u nás také rádi uvítáme. Výhodou, nikoliv podmínkou, je znalost (právnické) angličtiny.
Z důvodů výše popsané agendy naší kanceláře požadujeme, aby zájemce o tuto pozici v současnosti ukončoval přinejmenším 3. ročník právnické fakulty.
Pracovní doba: 9:00 až 18:00, 2-3 dny v týdnu (rozložení pracovních dní záleží na dohodě mezi studenty).

Odměna: Nástupní odměna je již od 120 Kč hod., záleží na předchozí praxi a výsledku přijímacího řízení. Možnost využívat ActivePass.

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu: office@nkl-legal.cz .
Požadavky AJ, uživatelská znalost MS Office
přibližná mzda dle dohody
Kraj Praha
Místo výkonu práce Opletalova 55
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba M. Paterová
e-mail office@nkl-legal.cz
telefon 246024450