ODBORNÝ REFERENT právní administrativy

Zakladní údaje

zaměstnání ODBORNÝ REFERENT právní administrativy
pro společnost VZP ČR
určeno pro

Popis práce Skvělé místo pro člověka, kterého baví odpovědná práce v administrativě a má ideálně zkušenosti se
správním řízením. Lidé si u nás nejvíce cení stability, jistoty, pružné pracovní doby a možnosti učit se novým
věcem.

PRACOVIŠTĚ: Ústředí, Orlická 2, Praha 3

CO VÁS ČEKÁ

administrace správních řízení
odborné zpracování podkladů pro jednání Rozhodčího orgánu VZP ČR
aktivní účast na jednání Rozhodčího orgánu VZP ČR
zpracování protokolů a zápisů z jednání
zodpovědnost za kompletaci spisového materiálu
statistické zpracování podkladů v oblasti vymáhání pohledávek

PROČ U NÁS BUDETE RÁDI PRACOVAT

motivační systém odměňování (13. mzda a další odměny)
pružná pracovní doba
5 týdnů dovolené a další volné dny navíc
vzdělávání na míru
jsme silná a stabilní společnost a nabízíme skvělé zázemí a řadu dalších benefitů

VZP nedělá rozdíly, a proto je toto místo vhodné pro ženy i muže, stejně tak i pro osoby se zdravotním
znevýhodněním.

Zaujala Vás tato pozice Potřebujete více informací Kontaktujte nás nebo rovnou pošlete
životopis.

Těšíme se na Vás!
Požadavky CO OČEKÁVÁME MY OD VÁS

minimálně SŠ vzdělání s maturitou
zkušenost v odborné administrativě (právní oblast)
vítáme orientaci ve správním řádu (zákon č. 500 2004 Sb.)
velmi dobrá znalost českého jazyka
pokročilá znalost MS Office
samostatnost a odpovědnost
přibližná mzda 30000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ladislava Šebestová
e-mail ladislava.sebestova@vzp.cz
telefon