zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (519) Počet poptávajících (17)Advokátní praktikant(ka)

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní praktikant(ka)
pro společnost Advokátní kancelář RATTAY & PARTNERS
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář RATTAY & PARTNERS se sídlem v centru Plzně hledá advokátního praktikanta advokátní praktikantku (studenta(ku) 4.-5. ročníku právnické fakulty).

Nabízíme různorodou praxi při studiu právnické fakulty s možností pokračování na pozici advokátního koncipienta advokátní koncipientky po dokončení studií. Náplní práce je zejména příprava odborných rešerší a analýz, právních podkladů, jednoduchých smluv a různých podání, a to jak pro českou tak pro zahraniční klientelu (dle znalosti cizích jazyků). Pracujeme v příjemném moderním pracovním prostředí a přátelském kolektivu. Nabízíme nadprůměrné finanční ohodnocení a roční odměny adekvátní pracovnímu výkonu. Nástup možný IHNED. V případě potřeby je dle domluvy možný home office. Zkouškové období respektujeme.

Životopis zašlete na e-mail: office@rattaypartners.eu
Požadavky Požadujeme dobrou orientaci v platném právu (dle ročníku studia), logické a analytické uvažování, pečlivost, spolehlivost, loajalitu a dobré komunikační schopnosti. Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou.
přibližná mzda Dohodou
Kraj Plzeň
Místo výkonu práce
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu IHNED

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Jan Rattay
e-mail office@rattaypartners.eu
telefon
fax