zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (460) Počet poptávajících (4)Asistent-ka nebo student-ka práv

Zakladní údaje

zaměstnání Asistent-ka nebo student-ka práv
pro společnost Advokátní kancelář Šrubař & Partners
určeno pro

Informace o práci

Popis práce Náš dynamicky rostoucí tým hledá posilu ve formě asistenta-asistentky nebo studenta-studentky práv.

Pokud jsi student, není pro nás rozhodující, zda jsi právě nastoupil a do prvního ročníku, nebo budeš v letošním akademickém roce končit. Pokud jsi dostatečně šikovný-á, samostatný-á a přemýšlivý-á, rádi Tě v našem týmu přivítáme.

Kdo jsme
Jsme pražská advokátní kancelář se sídlem na Praze 4, ale část kolegů se pohybuje i na Praze 7. Zastupujeme významné klienty především v oboru IT práva a e-commerce (např. Mall.cz). Zakládáme si na férovém jednání, dodržování termínů a vstřícném přístupu.

Koho hledáme
Do našeho týmu bychom rádi přivítali někoho sympatického, kdo má přednosti jako je pečlivost, organizovanost, trpělivost, kdo s přehledem zvládá práci s balíkem MS Office (především Word a Excel), nebojí se výzev, rád komunikuje s lidmi a má chuť získávat nové zkušenosti.

Co u nás budeš dělat
V případě asistenta asistentky je hlavní náplní práce být pravá ruka našeho vedení, a to zejména Lucky Baďurové. Jedná se zejména o vyřizování osobních pochůzek, spravování osobních dokumentů, správa adresáře a kalendáře, zařizování podpisů, příprava dokumentů k jednání, zajištění občasného občerstvení atd. Budeš se účastnit na zajištění plynulého chodu kanceláře, což zahrnuje objednávání či osobní nákup potřebného příslušenství, vyřizování pošty, jednání s případnými dodavateli atd. V rámci podpory našeho právního týmu budeš například vyhledávat smlouvy v archivu nebo pomáhat při tvorbě dokumentů a doložek. Velká část práce spočívá v tvorbě archivu, což se neobejde bez skenování a následného správného založení fyzicky i elektronicky. Pečlivost a trpělivost proto bude určitě na místě.

V případě studenta bude primární náplní práce podpora našeho právního týmu. Nebudeme zastírat, že část práce bude administrativní, jako např. pochůzky, práce s dokumenty v našem interním systému, odesílání pošty, zajišťování podpisů atp. Část agendy je rovněž sdílená s naší asistentkou. Dle Tvých schopností však budeš postupně dostávat úkoly více právního ražení, např. pomoc při tvorbě dokumentů (třeba plných mocí, předžalobních výzev, odpovědí na dotazy) či rešerši v určité právní oblasti. Čím šikovnější budeš, tím složitější úkoly budeš dostávat. Nad Tvou prací bude dohlížet tým zkušených advokátů, případně advokátních koncipientů, od nichž se jistě dozvíš řadu informací, které se Ti budou hodit.

Na tuto práci nebudeš sám sama. Máme v týmu asistentku, která se stará primárně o záležitosti našeho šéfa Luďka Šrubaře, ale i studenta práv. Nemusíš se proto bát, že by Tě do práce nikdo nezaškolil.
Výhodou je, pokud máš řidičský průkaz a nebojíš se řídit po Praze, protože se čas od času stane, že je potřeba něco někam zavézt nebo něco vyzvednout.

Pracovat budeš na Praze 7 nebo na Praze 4, případně střídavě na obou místech.

Hledáme někoho, kdo by mohl pracovat na plný úvazek. Nebráníme se však dohodě, pokud bude oboustranný zájem na spolupráci. V případě studenta pro nás platí heslo čím více, tím lépe. Je to všechno o domluvě. Určité minimum pro nás jsou dva dny, ale jinak jsme, co se týče dohody, flexibilní.

Co Ti za to můžeme nabídnout
K výkonu práce Ti bude nápomocen pracovní notebook, případně i telefon, pohodlná židle, dobrá káva a skvělá parta lidí. Samozřejmostí je pořádné zaškolení ve všech systémech a postupech. Pokud Ti půjde práce od ruky, je možné se občas domluvit i na home office, nemůžeš-li z nějakého objektivního důvodu dorazit do práce, ale můžeš pracovat z domova. V rámci našeho týmu čas od času vyrazíme společně posedět nebo na nějaký ten teambuilding, kterého budeme rádi, když se s námi zúčastníš. A samozřejmě počítáme s tím, že Tvou práci oceníme kromě pochvaly rovněž finančně dle vzájemné dohody.
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 4, Praha 7
úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Bc. Irena Dihlová
e-mail dihlova@srubar.eu
telefon 420 246 082 444
fax