KONCIPIENT KONCIPIENTKA

Zakladní údaje

zaměstnání KONCIPIENT KONCIPIENTKA
pro společnost ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Kdo jsme:

Jsme advokátní kancelář ŠENKÝŘ PÁNIK & COTTYN se sídlem v atraktivním prostředí na Praze 6 - Hanspaulce.

Náplň práce:

Generální právní praxe
Samostatné vedení případů
Přípravy právních rešerší
Příprava podání, tvorba smluv, přípravy právních analýz a stanovisek
Komunikace s klienty a jejich zastupování v řízení před soudy a správními orgány
Účast na úkonech ve všech stádiích trestního řízení
Průběžné monitorování změn legislativy

Co nabízíme:

Vlastní případy a přímý kontakt s klienty
Dlouhodobou perspektivu a možnost seberealizace
Konstruktivní zpětnou vazbu
Nadstandardní a motivující finanční ohodnocení až 40 000 Kč
Vždy nápomocný kolektiv
Získání odborné praxe ve všech oblastech práva
Standardní pracovní dobu
Naši koncipienti měli dosud 100% úspěšnost u advokátních zkoušek

Co požadujeme:

Vysokoškolské vzdělání v oboru právo a právní věda
Vynikající komunikační a organizační schopnosti
Vysokou úroveň odborných znalostí
Angličtinu na vysoké úrovni
Dobrou znalost platného práva
Spolehlivost a pečlivost

Benefity:

Fixní odměna plus bonusy a prémie
Občerstvení na pracovišti
Firemní akce

V případě zájmu zašlete prosím Váš životopis nebo odkaz na LinkedIn na e-mailovou adresu rossler@senkyr-panik.cz, tel. Kontakt: 224 325 129.
Požadavky
přibližná mzda až 40 000 Kč
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 6
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Andrea Rossler
e-mail rossler@senkyr-panik.cz
telefon