zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (455) Počet poptávajících (4)Student, studentka 1. - 4. ročníku PF

Zakladní údaje

zaměstnání Student, studentka 1. - 4. ročníku PF
pro společnost Pavelka s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Pavelka s.r.o., advokátní kancelář, se sídlem v prosluněných kancelářích na náměstí Míru hledá do svého týmu studenty a studentky 1. 4. ročníku právnických fakult.

Jsme stále rychleji se rozjíždějící kancelář se zaměřením na občanské a obchodní právo (korporátní právo, transakce, M&A, restrukturalizace). Věnujeme se ale i civilním sporům, právu duševního vlastnictví, GDPR nebo oblasti banking & finance včetně regulatoriky. Našimi klienty jsou mimo jiné významné české rodinné firmy, a to i díky úzké spolupráci s privátními bankami a Asociací rodinných firem. Více informací o nás naleznete na www.pavelkapartners.cz.

Nabízíme: (a) hodinovou odměnu v rozpětí 100 150 Kč, (b) pestrou práci s akcentem na soukromé právo, kdy se složitost úkolů odvíjí pouze od vašich schopností (od občasných pochůzek a návrhů na OR a KN přes právní rešerše až po smlouvy a žaloby), (c) možnost dostat se do přímého kontaktu s klienty, (d) pracovní dobu od 9 do 18 hodin, jejíž výrazné překročení je výjimkou, (e) pracovní vytížení přizpůsobené vašim potřebám (minimální docházka je 2 dny v týdnu, maximální je neomezená) a záruku dostatku času na studium v průběhu zkouškových období, (f) kolektiv, z něhož se vám večer nebude chtít odcházet domů.
Požadavky Potřebujeme: (a) studenty či studentky 1. 4. ročníku právnické fakulty, (b) spolehlivost, preciznost a odvahu vzít na sebe odpovědnost, (c) ostrovtip, (d) konstruktivní a pozitivní přístup k problémům, (e) vynikající češtinu a kvalitní angličtinu, (f) radost z práva, (g) veselou povahu.
přibližná mzda 100-150 Kč h
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2, Palác Valdek
úvazek placená výpomoc
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu Nejlépe ihned, ale jsme otevřeni i jiné dohodě.

Kontaktní informace

kontaktní osoba Adéla Uhlířová
e-mail své CV posílejte na adela.uhlirova@pavelkapartners.cz
telefon
fax