Advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient
pro společnost Mgr. Marta Ondačková, advokát
určeno pro Absolvent

Popis práce - příprava smluv, právních analýz, stanovisek, žalob, vyjádření soudům
- komunikace s klienty
- zastupování klientů v soudním a správním řízení
Požadavky výborná znalost anglického jazyka vč. právnické terminologie (slovem i písmem)

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
zajímavou pracovní náplň a zkušenosti
práce na různorodých zajímavých projektech
praxe v maximálním spektru právních oblastí s důrazem na právo občanské, korporátní, finanční, právo nemovitostí, právo IT a dále v oblasti akvizic společností

Své životopisy zasílejte prosím v anglickém i českém jazyce.
přibližná mzda 45000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek plný úvazek
časové potřeby nedefinovaná
datum možného nástupu dohodou

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Marta Ondačková
e-mail ondackova@ondackova.cz
telefon