zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (580) Počet poptávajících (20)Paralegal - student, studentka 3.-5. ročníku

Zakladní údaje

zaměstnání Paralegal - student, studentka 3.-5. ročníku
pro společnost Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o.
určeno pro Student

Informace o práci

Popis práce Do našeho mladého týmu hledáme kolegyni či kolegu na pozici student, studentka (paralegal), ideálně s předchozí praxí v advokacii.

V naší praxi se zaměřujeme na široké spektrum právních služeb, zejména však na GDPR, ePrivacy & compliance, smluvní agendu, transakce, obchodní právo, patenty, užitné vzory, softwarovou ochranu, soudní spory, arbitráže a nemovitostní projekty. Našimi klienty jsou významné technologické firmy nejen v České republice, dále výrobní a zpracovatelské podniky, ale i startupy. Více informací o nás najdete na legalpartners.cz.

Nabízíme různorodou práci, která bude většinou zaměřena na podporu našim advokátům jako jsou rešerše v judikatuře a v platných právních předpisech, příprava na soudní jednání nebo na jednání s klientem. Kromě toho budete připravovat podání k soudu, draftovat přípisy klientům, monitorovat stav soudních sporů, vyhledávat novinky a změny v právních předpisech, připravovat newslettery pro klienty týkající se významných změn v právu atd.

Práci v advokátní kanceláři považujeme za skvělý doplněk ke studiu, jelikož aplikujete Vaše znalosti do praxe. Chápeme však, že se primárně potřebujete věnovat škole, nicméně věříme, že se dá skloubit studium s prací tak, abyste u nás byli 2 až 3 dny v týdnu, aby Vaše práce byla efektivní. Teď o prázdninách bychom byli rádi, kdybyste u nás byli i častěji, se začátkem akademického roku by pak záleželo především na dohodě s dalším studentem.

Kromě výše uvedeného nabízíme možnost pokračovat ve spolupráci i po ukončení studia a použitelnou zpětnou vazbu od zkušenějších kolegů.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem k rukám Davida Flutky na email david.flutka@legalpartners.cz.
Požadavky Od nové kolegyně či kolegy očekáváme, že:
- nyní končí 3., 4. nebo 5. ročník právnické fakulty v ČR,
- se orientuje v základech práva,
- má schopnost samostatné práce,
- ovládá informační systémy ASPI a Beck-online,
- umí přiměřeně anglicky a pokud hovoří i jiným než anglickým (a českým) jazykem, bereme to jako velké plus.
přibližná mzda Závisí na Vašich schopnostech a zkušenostech - rozmezí 120 až 140 CZK hod.
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha
úvazek placená výpomoc
časové potřeby volná / podle dohody
datum možného nástupu co nejdříve (srpen - září 2019)

Kontaktní informace

kontaktní osoba David Flutka
e-mail david.flutka@legalpartners.cz
telefon 733 591 359
fax