Referent ka soudního exekutora

Zakladní údaje

zaměstnání Referent ka soudního exekutora
pro společnost Exekutorský úřad Praha 1, soudní exekutor JUDr. Jiří Bulvas
určeno pro osoby bez praxe

Popis práce Soudní exekutor JUDr. Jiří Bulvas vyhlašuje výběrové řízení na pozici referent ka soudního exekutora. Jsme menší tým mladých lidí zaběhnutého exekutorského úřadu a hledáme mezi sebe někoho opravdu pečlivého, důsledného, spolehlivého, zodpovědného, někoho, kdo se nezalekne nové práce a bude pracovat s odpovídajícím pracovním nasazením. Nemusíš mít žádnou praxi v oblasti exekucí. Nabízíme ti příjemné pracovní prostředí a fajn kolektiv. Na začátku tě zaučíme, aby ses seznámil a s informačním systémem. Není třeba se bát na cokoli se zeptat. A budeme vstřícní i k podnětům, které uslyšíme od tebe. A k tomu všemu ještě spoustu benefitů: bonusy prémie, sick days, individuální rozvržení pracovní doby, školení, vánoční večírek, team building.
Náplň práce: administrativní práce spojené s vedením exekučních spisů v programu pro soudního exekutora.
Požadované dovednosti: uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office), spolehlivost, pečlivost, samostatnost, časová flexibilita, dobré komunikační schopnosti, týmová spolupráce.
Informace o nakládání s osobními údaji uchazečů jsou k dispozici na stránkách www.exekutorpraha1.cz v záložce GDPR.
Požadavky
přibližná mzda 22000
Kraj Praha
Místo výkonu práce Jablonecká 322 Praha 9
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ing. Jitka Stiskalová
e-mail jitka.stiskalova@exekutorpraha1.cz
telefon 286028058