Firemní právník

Zakladní údaje

zaměstnání Firemní právník
pro společnost ICOM transport
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce NÁPLŇ PRÁCE:

Zajišťování smluvní agendy - příprava, revize smluv
Komplexní právní poradenství - pracovně právní, trestně právní, správně právní vedení agendy
Zajištění obchodně právní agendy
Příprava dohod o narovnání pohledávek a činnosti s tím související
Posuzování a připomínkování předložených smluv a jejich návrhů z právního hlediska
Sledování nové právní úpravy a judikatury

POŽADUJEME:

Ukončené vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě
Logické uvažování
Samostatnost
Znalost práce na PC
ŘP sk. B

NABÍZÍME:

Možnost získat pestrou právní praxi
Odborný rozvoj
Kariérní růst
Odpovídající finanční ohodnocení
Zázemí a benefity prosperující společnosti motivační složky mzdy, stabilizační půjčka, cestování firemními autobusy ZDARMA pro celou rodinu, výhodné mobilní tarify, sleva na pohonné hmoty, sociální program a další.
Požadavky
přibližná mzda 25 000 až 35 000 Kč
Kraj Jihlava
Místo výkonu práce Jihlava
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu možný ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Ondřej Vítů
e-mail ondrej.vitu@icomtransport.cz
telefon 725 282 156