zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (570) Počet poptávajících (19)Advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient
pro společnost Advokátní kancelář ERHARTOVÁ VÍTEK & PARTNERS
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Advokátní kancelář ERHARTOVÁ VÍTEK & PARTNERS hledá do svého týmu advokátního koncipienta koncipientku.

Nabízíme nástupní mzdu ve výši 30.000-33.000 Kč dle Vašich schopností a délky praxe, měsíční odměny až do výše 10.000 Kč z odvedených úkonů (může být i více) a dále standardní komfort v podobě sick days, stravenek, Multisport kartu a příspěvku na jazykový kurz.

Je nám jedno, zda jste čerstvým absolventem nebo už ostřílený rutinér. Mnohem důležitější je pro nás chuť do práce a zájem o právo. Naopak nechceme nikoho, kdo je pohodlný a kdo si jde svoji pracovní dobu jenom odsedět.

Pracovní doba v naší kanceláři končí obvykle mezi pátou až šestou hodinou, nicméně někdy se to sejde tak, že musíme zůstat déle. Na druhé straně nikdo z nás nechce být v práci déle, než je nezbytně nutné. Koncipientská práce je u nás opravdu generální a průřezová. Řešíme běžnou agendu, ale i zajímavé a o to náročnější případy, což si vyžaduje nadšení pro právo, zapálení a leckdy i jiný pohled na věc. Koncipientům dáváme po zapracování možnost samostatného vedení některých případů. Jsme fajn kolektiv lidí, kteří spolu skvěle vychází jak na pracovišti, tak i mimo něj a rádi uvítáme mezi sebou dalšího kolegu na dlouhodobou spolupráci. Ze všech našich koncipientů se stali úspěšní ambiciózní advokáti, kteří jsou schopni zvládat náročnou agendu a zároveň zůstat příjemní a fajn lidé.

V případě zájmu nám pošlete svůj životopis na miklasova@akev.cz.
Požadavky
přibližná mzda nástupní mzda ve výši 30.000-33.000 Kč dle Vašich schopností a délky praxe
Kraj Praha
Místo výkonu práce Vinohrady, Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu

Kontaktní informace

kontaktní osoba Terézia Miklášová
e-mail miklasova@akev.cz
telefon
fax