zpět na hlavní stranu/nápověda

Nabídek k zaměstnání (262) Počet poptávajících (12)ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KA

Zakladní údaje

zaměstnání ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT KA
pro společnost Arzinger & Partneři, s.r.o., advokátní kancelář
určeno pro Absolvent

Informace o práci

Popis práce Jsme advokátní kancelář Arzinger & Partners se sídlem na Praze 1 a do našeho desetičlenného týmu hledáme nového kolegu kolegyni na pozici advokátního koncipienta koncipientky.
Nabízíme opravdu širokou právní praxi napříč všemi obory, která Tě kvalitně připraví na advokátní zkoušky. Ke standardní občansko-obchodněprávní agendě můžeš mít na starosti i věci trestněprávní, problematiku duševního vlastnictví, GDPR, developmentu či veřejných zakázek. Individuální přístup k mentoringu koncipientů je pro nás klíčový - respektujeme tak, že každého baví jiný právní obor a svým koncipientům se v tom snažíme vyjít vstříc.
Pokud jde o výši Tvé odměny, tak z části bude záležet na Tvé efektivitě a ochotě pracovat. K fixní mzdě nabízíme odměny dle množství a kvality odvedené práce a konečná výše odměny je tak na Tobě. S naším přístupem k práci souvisí i flexibilní pracovní doba a v případě předchozí domluvy můžeš občas pracovat i z domova. Záleží nám hlavně na výsledcích.
Jsme úzký kolektiv nepořádáme teambuildingy. Místo nich prostě občas zajdeme do hospody, v zimě jedeme na hory, v létě třeba do pivovaru a někdy si dáme skleničku i v kanceláři. Nehledáme tak jenom kolegu, ale i parťáka na mimopracovní aktivity.
Z pracovních benefitů nabízíme stravenky, telefonní tarif a MultiSport kartu.
Požadavky Požadujeme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru Právo a s tím související orientaci v platném právu. Očekáváme zejména samostatnost a schopnost sám si zorganizovat svou práci. Podmínkou je také vhodné vystupování před klienty a schopnost domluvit se s nimi i v anglickém jazyce. Na všem ostatním se domluvíme.
přibližná mzda 28.000 - 34.000,- Kč měsíčně
Kraj Praha
Místo výkonu práce Dušní 11 8, Praha 1
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba 8 hod/denně
datum možného nástupu ihned

Kontaktní informace

kontaktní osoba Mgr. Martina Svobodová
e-mail svobodova@arzinger.cz
telefon 736510232
fax