Advokátní koncipient

Zakladní údaje

zaměstnání Advokátní koncipient
pro společnost Advokátní kancelář M a D s.r.o.
určeno pro Absolvent

Popis práce Do naší advokátní kanceláře - Advokátní kancelář M a D s.r.o., hledáme posilu na pozici advokátního koncipienta. Advokátní kancelář velice úzce spolupracuje s insolvenčními správci a převážná část práce advokátního koncipienta bude v rámci insolvenčních řízení. Uchazeč o pozici advokátního koncipienta se bude moci seznámit detailně s průběhem insolvenčního řízení od jeho počátku až po jeho skončení, avšak v insolvenčních řízení nejde jen o znalosti insolvenčního zákona, ale o znalosti napříč celého právního řádu. Naše advokátní kancelář poskytuje dále služby klientům ve všech oblastech práva občanské, pracovní, trestní apod.

Náplň práce:
- Příprava podkladů pro jednání s dlužníky;
- Komunikace s dlužníky a dalšími subjekty;
- Sepis různých podání;
- Příprava smluvní dokumentace;
- Sepis podání na soud;
- Zastupování před soudy.

V naší advokátní kanceláři je nutné se naučit některé základní postupy, které jsou z části i administrativního charakteru a po naučení těchto postupů následně rozšiřujeme náplň práce o další činnosti, pakliže advokátní koncipient vše zvládá.

Požadujeme:
- Ukončené magisterské studium v oboru Právo a právní věda;
- Zodpovědnost;
- Znalost práce na PC Word, Excel, Outlook apod.;
- Komunikativnost;
- Odolnost vůči stresu;
- Ochotu učit se novým věcem;
- Schopnost samostatného fungování;
- Pečlivost.

Nabízíme:
- Mladý přátelský kolektiv;
- Aktivní školení;
- Příjemné pracovní prostředí;
- Adekvátní platové ohodnocení;
- 4 týdny dovolené;
- Relativně pevná pracovní doba;
- Možnost zajímavé praxe.
Požadavky
přibližná mzda dohodou
Kraj Praha
Místo výkonu práce Praha 2
úvazek plný úvazek
časové potřeby pravidelně, pracovní doba
datum možného nástupu dle dohody

Kontaktní informace

kontaktní osoba Pavel Madron
e-mail pmadron@centrum.cz
telefon 728521465